Про компанію
ТОВ «Торговий дім Руд Е. С.» є сучасною, виробничою компанією, яка швидко розвивається, в якій основними принципами роботи є високий професіоналізм, відповідальність перед кожним клієнтом і надійність гарантується результатом. У житті ці принципи втілюються командою висококваліфікованих фахівців, які працюють на благо компанії і поділяють спільні цінності та цілі.
* Наша компанія вітає і заохочує ініціативу і творчий підхід наших співробітників, що, безумовно, є одним з найважливіших критеріїв успіху в роботі з нашими клієнтами.

* Стабільність і відповідальність - фундамент нашої роботи. Ми допомагаємо нашим клієнтам відчути впевненість у всіх сферах діяльності компанії.

* Наше підприємство оснащене сучасним парком обладнання, в більшій масі з ЧПУ (числовим-програмним керуванням), що дозволяє виробляти продукцію з високими вимогами до якості. Високий професіоналізм і сучасний підхід інженерів і конструкторів, дозволяє створювати якісну, сучасну і високотехнологічну продукцію визнану не тільки в Україні, але і в світі, що підтверджено європейськими та місцевими сертифікатами країн імпортерів.

За час існування підприємства ми експортували продукцію в Німеччині, Голландії, Йорданії, Ізраїлю, Португалії, Південній Кореї, Латвії, Литви, Естонії і т.д.

+380662732002 +380732732002 +380682732002

комерційний директор whatsapp +380663759898, email: tobler2010@ukr.net

Made on
Tilda